www.cvonline.hu

Kereskedelmi és partnerkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 980 napja lejárt

Stabil, építőanyag kereskedelemmel foglalkozó cég  munkatársat keres kereskedelmi és partnerkapcsolati munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

  • a cég termékeinek értékesítése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel
  • ajánlatok készítése
  • új ügyfelek felkutatása, tájékoztatása, cégprofil bemutatása, üzleti kapcsolatok építése
  • a cég forgalmának generálása
  • rutin tevékenységek magas minőségben való elvégzése
  • reklamációs esetek kezelése
  • műszaki szaktanácsadás
  • részvétel a belföldi szállítások ügyintézésében,
  • kapcsolattartás beszállítókkal, rendelések

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • számítógépes ismeretek
  • jó problémamegoldó képesség
  • önálló, gyors és hatékony munkavégzés
  • kreativitás
  • kitartó munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • teljes körű betanítás és segítség az indulásban
  • önálló munkavégzés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • vezetői támogatás
  • kíváló csapat munkatása

Előnyt jelenthet:

  • területi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • építőanyag értékesítésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest XI.ker Kamaraerdei út 18. (Budaörs Ipartelep határában)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő