www.cvonline.hu

Kereskedelmi és marketingvezető

  • A hirdetés 296 napja lejárt

Az idén 16 éves törökbálinti székhelyű műszaki szolgáltató és kereskedelmi cégünk, a Gordiusz Alfa Kft., mint számos világszínvonalú fémipari szerszámgépgyár kizárólagos képviselője, keressük motivált és teljesítmény centrikus kollégánkat

munkakörbe.

Olyan szakembert várunk, aki már épített fel vállalkozást, értékesítői, munkatársi csapatot, ismeri ennek kihívásait, buktatóit és a siker motiválja. Hajlandó nálunk-is- bejárni a ranglétrát, melynek üteme saját teljesítményétől függ és pozícióról-pozícióra haladva, egészen az ügyvezető-helyettes szintig tudunk számára karriert biztosítani! Ehhez kell műszaki ismeret, kereskedelmi véna, kitartás és rátermettség! Ha motivál ez a feladatkör, alkalmas és képes vagy betölteni a pozíciót, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • munkavégzése kezdetén (min. fél év) képes helytállni kereskedelmi képviselőként, majd bizonyítottan továbblépni a vezetői pozíció felé
  • kiemelt projektek menedzselése
  • értékesítés támogatása, értékesítési folyamatok irányítása
  • személyes felelősségvállalás az üzleti stratégia kiépítésében
  • aktív részvétel a kereskedelmi tervek létrehozásában, felelősségvállalás ezek megvalósításában
  • képes önállóan menedzselni és építeni, motiválni csapatát, ennek megfelelően teljesíteni a kereskedelmi, értékesítési terveket, számokat
  • önálló döntéshozóként képes átlátni a kereskedelmi folyamatokat, képes nyomon követni a piac változásait, ezt figyelemmel kísérve tud profitot termelni, ötleteivel hozzájárulni a kereskedelmi számok teljesítéséhez
  • kihozni a maximumot az értékesítőkből a motivációjuk maximális fenntartása mellett
  • fejlesztési projektek értékesítése kiemelt ügyfeleknek.

A vezetendő csapat feladatai:

  • tárgyalások új, potenciális partnercégek tulajdonosaival
  • fejlesztési igények feltárása és projekttervezés ezek alapján
  • szakmai tanácsadás
  • cégre szabott projektek összeállítása és vezetése feltárt, valós ügyfél igények alapján
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnereinkkel az általuk már megszokott magas színvonalon
  • termék és technológiai ismeret megszerzése, folyamatos fejlesztése
  • cégünk képviselete szakmai rendezvényeken
  • adminisztráció.

Szakmai elvárások:

  • preferáltan gépészmérnöki végzettség
  • több éves kereskedelmi vezetői tapasztalat (igazolható referenciával)
  • bizonyított vezetői eredmények
  • gépipari, illetve más feldolgozóipari piac területén szerzett gyakorlat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (elengedhetetlen feltétel)
  • MS Office magabiztos ismerete, Navision vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány

Személyes kompetenciák:

  • szakma iránti elkötelezettség, felelősségvállalás
  • kiváló kereskedői érzék
  • rendszerető, pontos, következetes személyiség
  • mobilitás, utazási hajlandóság
  • kiváló stressztűrés, stresszkezelési tapasztalat
  • elkötelezettség, lojalitás

Amit ajánlunk:

  • magas szintű szakmai háttér és támogatás egy színvonalas, modern környezetben
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
  • megegyezés szerinti versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos anyagi juttatás
  • fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
  • külföldi tanulmányutak
  • céges autó, mobil, laptop
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerése egy dinamikus, csapatmunkára épülő vállalati kultúra részeként, ahol saját ötleteivel hozzáadott értéket képes teremteni, és erre lehetőséget is kap.

Munkavégzés helye: Törökbálint, valamint országos