www.cvonline.hu

Kereskedelmi és marketing munkatárs

  • A hirdetés 817 napja lejárt

Mályi-Glass Kft. keres

kereskedelmi és marketing

munkatársat.

Feladatkör:

  • Piackutatás, potenciális partnerek felkutatása, kapcsolatfelvétel
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása és fejlesztése, rendszeres kapcsolattartás
  • Partnerlátogatások megszervezése és lebonyolítása
  • Árajánlat készítés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítésben és marketingben szerzett jártasság
  • Német vagy angol tárgyaló szintű nyelvismeret
  • Értékesítői véna, ügyfélközpontú szemlélet
  • Önállóság, kezdeményezőképesség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs képesség, tárgyalókészség
  • Érvényes B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent üvegiparban vagy építőiparban való jártasság.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye: Mályi (Miskolc mellett

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

További információt cégünkről a honlapunkon talál a Link megjelenítése hivatkozáson.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator