Megbízható, orvosi berendezések gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat

KERESKEDELMI ÉS MARKETING IGAZGATÓ
 (HF 11-7705)

pozícióba.

Feladatok:

  • Nemzetközi disztribúciós hálózat fejlesztése és bővítése (hagyományos és online csatornákon)
  • Kreatív együttműködés a stratégiai partnerekkel
  • Értékesítési csoport vezetése (5 fő)
  • Külső környezet elemzése (piaci szegmensek, versenytársak, stb.)
  • Új termékek bevezetési kampányának előkészítése, az értékesítés beindítása és felfuttatása; projekt koordináció
  • Stratégiai partnerek és szakmai kiállítások látogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Ipari B2B értékesítés területén szerzett vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Képzési és fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Jó kategóriás céges autó benzinnel magánhasználatra is

A munkavégzés helye: Heves megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,
küldje a „HF 11-7705"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése