www.cvonline.hu

Kereskedelmi és marketing asszisztens

  • A hirdetés 879 napja lejárt

Nagykereskedelmi vállalkozásunk teljes állású munkatársat keres

kereskedelmi és marketing asszisztens

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Terméktörzsünkben szereplő termékekkel kapcsolatos adatok folyamatos feltöltése, karbantartása, minőségi tanúsítványok beszerzése, feltöltése a rendszerbe. Az ezekhez szükséges információk, anyagok beszerzése beszállító partnereinktől, gyártóktól.
  • Termékfotók integrálása a rendszerbe.
  • Kivonatos termékbemutató katalógusok, akciós anyagok összeállítása.
  • Projekt és terméktámogatási vezető munkájának támogatása.

Elvárások:

  • legalább középfokú kereskedelmi vagy (és) marketing végzettség
  • jó kommunikációs készség, precíz munkavégzés, önállóság, problémamegoldó készség, pontosság, terhelhetőség
  • az informatikában mozogjon otthonosan, MS Word, Excel ismerete, önálló használata.
  • jó kiállású, és kulturált megjelenés

Előny:

  • Villamosipari termékek ismerete, villamosipari képzettség
  • Grafikai, fotószerkesztő szoftverek ismerete
  • Egyéb nagykereskedelmi vállalkozásnál szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német idegennyelv-ismeret

Munkavégzés helye: Szeged

A munkaidő 8:00 és 16:30 között.

Kérjük, leveléhez mellékeljen különálló dokumentumokban egy magyar nyelvű fényképes önéletrajzot, valamint egy tömör, maximum egy oldal terjedelmű motivációs levelet.

Helyek Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő