www.cvonline.hu
Kereskedelmi és Marketing Asszisztens - Budaörs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.05.
Jelentkezési határidő: 2015.09.08.
Hirdetés azonosító: 966082
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Francia tulajdonú, hűtőközegek nagykereskedelmével és gyártásával foglalkozó Partnerünk budaörsi irodájába

KERESKEDELMI ÉS MARKETING ASSZISZTENS

kollégát keresünk, a fő feladatok a következők lesznek:

- Az ügyvezető és a kereskedők, a logisztika munkájának adminisztrációs támogatása
- Ügyféllátogatások szervezése, ügyféladatbázis karbantartása
- Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, valamint együttműködés a vállalaton belül az anyavállalattal, illetve a pénzügyi és a logisztikai asszisztensekkel
- Árajánlatok készítése, nyomon követése, dokumentációk fordítása és készítése
- A cég marketing tevékenységeinek kezdeményezése
- Kereskedelmi akciók szervezése
- Piackutatás és a megszerzett információk strukturált formában való rögzítése és elérhetővé tétele
- Árlista készítése együttműködve a kereskedőkkel
- Hírlevelek készítése és küldése, hirdetések megszervezése
- Minőségi bizonylatok beszerzése és kiadása
- Új és már meglévő termékek bevezetése, promocionálásának megtervezése
- Kiállítások szervezése és azokon való részvétel
- A vállalatcsoport közös website-jának kialakításán dolgozó nemzetközi csapatban való részvétel, a magyar tartalom meghatározása és menedzselése

Követelmények
Az ideális pályázó az alábbiakkal jellemezhető:

- Felsőfokú végzettség
- Néhány éves tapasztalat kereskedemi/marketing asszisztenciához köthető feladatkörben
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (Francia nyelvtudás nagy előny!)
- MS Excel, Word, Outlook felhasználói szintű ismerete
- Önálló, feladatorientált munkavégzésre való képesség
- Precizitás, monotónia tűrés, kitartás

A vállalat az alábbiakat kínálja a kiválasztott pályázónak:
- Versenyképes fizetés
- Összetartó csapat
- Komplex munkakör, szakmai fejlődés biztosítása
- Hosszú távú lehetőség

A munkavégzés helye: Budaörs