www.cvonline.hu

Kereskedelmi és logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 724 napja lejárt

AzAdecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres, napi 6 óra munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a szállítókkal, vevőkkel és a külföldi anyacéggel.
  • Import szállítások megtervezése, raktárkészletek szintjének ellenőrzése.
  • Megbízások kiadása a raktárnak.és a szállítóknak.
  • Kifizetések, számlák ellenőrzése.
  • Okmányok, megrendelők számlák kiállítása integrált rendszerben.
  • Gyártástervezés segítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági, logisztikai, (kül)kereskedelmi szakirányon
  • 3 éves hasonló területen szerezett tapasztalat.
  • Magas szintű, aktív, napi használatú középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő