www.cvonline.hu

Kereskedelmi és logisztikai koordinátor

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

ASSA ABLOY Hungary Kft. a világ legnagyobb zárakkal, beléptető-rendszerekkel, ajtó és ablak mozgatással foglalkozó svéd vállalatcsoportjának magyarországi leányvállalata. Cégünk Budapest legszebb irodai környezetében végzi értékesítési tevékenységét mind viszonteladókon mind direktben építőipari projekthez és beruházásokhoz.

Főbb feladatok bővebben:

  • a meglévő külföldi beszállítóinkkal történő kapcsolattartás
  • a beszerzések teljes körű ügyintézése
  • szállítói számlák vállalatirányítási rendszerben való könyvelése
  • beszállítói teljesítés ellenőrzése, hibás beszállítói teljesítéssel kapcsolatos reklamációk kezelése,
  • fuvarszervezés
  • raktárkészlet nyilvántartása, riportok készítése
  • kapcsolattartás a raktárral, készletek figyelemmel kísérése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • magas szintű MS Office tudás
  • jó kommunikáció képesség
  • műszaki érzék- elengedhetetlen a napi szintű munkavégzéshez
  • precizitás
  • jó stressztűrő képesség, rugalmasság, logikai érzék
  • hajlandóság termékeink megismerésére.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, bejelentett fizetés
  • fiatal dinamikus csapat
  • jó hangulatú munkalégkör és csapatépítők tréningek
  • modern, első osztályú munkakörnyezet
  • következetes számonkérés és elismerés

Fizetési igényt kérjük megjelölni, ennek hiányában jelentkezést nem fogadunk el!