www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 805 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását ill. teljeskörű szervizelését.

Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 450 munkatársat foglalkoztat és ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

XI. kerületi telephelyünkön lendületes és elkötelezett csapatunkba motivált munkatársat keresünk

munkakörbe

Feladatkör:

  • Gépjárművekhez kapcsolódó széleskörű adminisztratív feladatok (készletmozgások koordinálása, biztosítások, adatbázis-kezelés, dokumentum-nyilvántartás stb.)
  • Számlázás, pénzügyi adminisztráció
  • Járműszállítások koordinálása
  • Aktív kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal (pl. értékesítés, könyvelés, kontrolling, szállítási részleg)
  • Csoporton belüli helyettesítési feladatok

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (közgazdasági, pénzügyi vagy kereskedelmi)
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Excel)
  • német nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • autókereskedelem területen szerzett gyakorlat

Ideális pályázónk

  • fejlett adminisztrációs  készséggel rendelkezik
  • precíz, pontos, lelkiismeretes
  • proaktív, jó problémamegoldó
  • jó együttműködő
  • dinamikus és tanulékony
  • pozitív életszemléletű

Lelkiismeretes munkájáért az alábbiakat kínáljuk

  • a szakmában versenyképes, bejelentett fizetés
  • teljesítményfüggő éves prémium
  • vonzó béren kívüli juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil nagyvállalati háttér
  • jó munkahelyi légkör

Szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, kizárólag az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő