www.cvonline.hu
Kereskedelmi és biztosítási ügyintéző (Biatorbágy)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1047180
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy nemzetközi vállalat, amely személyre szabott tehergépkocsik, buszok, motorok és szolgáltatások kínálatával rendelkezik.

Jelenleg biatorbágyi irodájukba keresnek Kereskedelmi és biztosítási ügyintéző kollégát.

Az alapvető feladatok az új munkakörben a következők lesznek:
- Az értékesítési csapat szakmai és adminisztratív támogatása
- Gépjármű lízinggel és új szerződések előkészítésévell/kezelésével kapcsolatos ügyintézés
- Pénzügyi dokumentáció kezelése Excelben
- Ügyfelekkel történő telefonos kapcsolattartás a vállalat biztosítási konstrukcióit illetően

Követelmények
Amennyiben
- rendelkezik 2 éves tapasztalattal biztosítási vagy lízing ügyintézés területén
- aktív középfokon beszél angolul
- kifejezetten precíz és munkájára igényes
- szeretne szakmailag fejlődni
- nyitott a biatorbágyi munkavégzésre,

várjuk jelentkezését!

Egy komoly hátterű, stabil nemzetközi vállalat családias csapatába várjuk az új kollégát, versenyképes jövedelemmel.