www.cvonline.hu

Kereskedelmi értékesítő/üzletkötő (K-E-M)

  • A hirdetés 11 napja lejárt

Pozíció leírása:

Kapcsolattartás a meglévő vevőkörrel, új ügyfelek akvizíciója
Önálló tárgyalások lebonyolítása, értékesítői feladatok ellátása külső helyszíneken
Ajánlatok kidolgozása, szerződéskötéssel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása
Partnerünk bemutatása, képviselete különböző kiállításokon
Potenciális ügyfelek telefonos megkeresése
Vevőtörzs karbantartása
Riportolás az értékesítési vezető részére

Követelmények:

Releváns tapasztalat és végzettség
Aktív angol nyelvtudás
B2B tapasztalat, műszaki termékek/szolgáltatások terén
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Elkötelezett, lojális gondolkodásmód

Munkavégzés helye:

Esztergomi régió

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/615-35-78

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kulturált és családias munkakörnyezetet
Fejlődési és előrelépési lehetőséget
Motiváló bérezést és cafetériát
Szükség esetén albérlet támogatás
Megbecsülést
Útiköltség térítés