www.cvonline.hu

Kereskedelmi értékesítő

  • Az állásajánlat lejárt.

Magyarország piacvezető épület és bútor vasalat kereskedése a

munkakörbe munkatársat keres debreceni és budapesti telephelyére

Feladatok:

  • Árufeltöltés
  • Pontos vásárlói igényfelmérés
  • Készletek rendben tartása
  • Vevők kiszolgálás az üzletben, értékesítési feladatok ellátása
  • Teljes körű információnyújtás,  szaktanácsadás a vevők számára

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság, alkalmazkodó készség

Előny:

  • SBO, SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Nyílászáró gyártásban vagy raktározásban szerzett tapasztalat
  • Zárak, vasalatok terén szerzett ismeretek

A jelentkezés módja:

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát pozíció megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Az önéletrajzban kérjük, tüntesse fel bérigényét!

Munkavégzés helye Budapest,Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Debrecen, Pest