www.cvonline.hu

Kereskedelmi-, értékesítési vezető

  • A hirdetés 749 napja lejárt

A Pigna cég világszerte ismert és óriási tekintélynek örvend, mint a prémium minőségű papírtermékek gyártója és forgalmazója, az újrahasznosított papírtermékek elkötelezett híve. A Pigna egyik termékéről sem hiányozhat a kitárt szárnyú sas összetéveszthetetlen jele. Ez a szimbólum közvetíti a cég által képviselt presztízst, értéket és megbízhatóságot, amely jellemző a vállalatra a megalapítás pillanatától, egészen napjainkig.

 Angolul felsőfokú szinten beszélő munkatársat keresünk összetett irodai feladatokra,

Kereskedelmi-, értékesítési vezetői

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • készletgazdálkodás, értékesítés, számlázás bonyolítása
  • új ügyfelek akvirálása
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • könyvelés előkészítése, banki ügyintézés
  • vezetővel, külföldi partnerekkel való folyamatos együttműködés, kapcsolattartás, tolmácsolás
  • rendezvények megszervezése és azokon való részvétel
  • jelentések elkészítése angol nyelven

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás, szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • igényes megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű használat
  • utazási hajlandóság
  • határozott, magabiztos fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nagy- és kiskereskedelmi szférában szerzett több éves tapasztalat
  • saját személygépkocsi használat (költségtérítéssel)
  • az olasz nyelv minimum közép szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest, Csepel központja

Fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol