www.cvonline.hu

Kereskedelmi / értékesítési referens

  • A hirdetés 564 napja lejárt

KLÍMA-EXPRESS KFT. közel 20 éve működő budapesti székhelyű vállalkozás. Cégünk szerteágazó tevékenységi körébe tartozik a munkahelyi és munkavédelmi öltözetek, egyéni munkavédelmi eszközök forgalmazása is. Célunk, hogy partnereink számára a versenyképes termékek mellett olyan szolgáltatásokat is nyújtsunk, amelyekkel megkönnyíthetjük munkájukat.

 Csapatunk erősítéséhez, budapesti munkahellyel keresünk munkatársat

pozícióba.

INFORMÁCIÓ A BETÖLTENDŐ MUNKAKÖRRŐL:

  • Jó partneri kapcsolat kialakítása és fenntartása ügyfelekkel telefonon és személyesen
  • Közreműködés kereskedelmi feladatok végrehajtásában (árajánlatok készítése, szerződések előkészítése, kalkulációk összeállítása, levelezés stb.)
  • Ügyféladatbázis aktualizálása
  • Új partnerek felkutatása; új termékek, termékcsaládok megismertetése, bemutatása ügyfeleknek
  • Aktív részvétel a kereskedelmi stratégia kidolgozásában, kivitelezésében
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, piacfejlesztés, forgalomnövelés
  • Konkurencia figyelése
  • Kiállításon való részvétel, aktív közreműködés a szervezésben, lebonyolításban
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a napi munkákban

ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hajlandóság új dolgok megtanulására
  • Legalább 2-3 éves kereskedelmi gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban (üzleti levelezésben jártasság, helyesírás stb.)
  • Kreativitás
  • Barátságos személyiség
  • Microsoft Excel, Word, PowerPoint, Outlook programok felhasználói ismerete
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

ELŐNYT JELENTHET, DE NEM FELTÉTEL:

  • Értékesítési / helpdesk / support területen szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvismeret legalább alap szinten szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes körű betanítás és segítség az indulásban
  • Önálló munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú álláslehetőség, stabil munkahely
  • Nyelvtudás aktív használata
  • Azonnali munkakezdés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, X. kerület

Jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő