www.cvonline.hu

Kereskedelmi-értékesítési munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Bor és Víz Kft. (Ital nagykereskedés)

Kereskedelmi-értékesítési munkatársat

keres felvételre.

Feladatai:

  • bevételezés raktározási program segítségével
  • számítógép kezelés, kimutatások készítése
  • rendelésfelvétel
  • raktárból kiadott áru számlázása
  • raktárkészlet karbantartása
  • logisztikai terület segítése
  • vevők kiszolgálása

Követelmények:

  • legalább középfokú végzettség
  • world, excel felhasználói szintű ismerete
  • logisztikai vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott pályázatát (önéletrajzát, fényképét, motivációs levelét,) nettó fizetési igény megjelölésével címünkre, a tárgy mezőbe kereskedelmi-értékesítési munkatárs megjelölve.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest