KERESKEDELMI, ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS MARKETINGVEZETŐ (Referencia szám: SEAWING-004)

  • A hirdetés 980 napja lejárt

A SEAWING Kft. (8000 Székesfehérvár, Palánkai u. 5.) beléptető rendszerek, hotelzár rendszerek, komplex biztonságtechnikai megoldások szállítója Magyarországon és a régióban, alapvetően saját know-how-ra épülő, saját fejlesztésű és gyártású eszközöket, valamint saját fejlesztésű szoftvereket értékesít.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

KERESKEDELMI, ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS MARKETINGVEZETŐ

(Referencia szám: SEAWING-004)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Budapest

Feladatok:

  • Kereskedelem, értékesítés és marketing átfogó fejlesztése, felügyelete
  • Kereskedelmi osztály csapatának irányítása
  • Piaci kapcsolatok megerősítése és bővítése
  • A cég exportjának fejlesztése

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú végzettség (IT / villamosmérnök / gazdaságinformatika)
  • Vezetői tapasztalat, minimum 3 év
  • Stratégiai gondolkodás, vállalkozói szemlélet
  • Értékesítési és marketing tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Tárgyalóképesség idegen nyelven (legalább angol)
  • Proaktív és motivált személyiség

Előnyök:

  • Gyengeáramú üzletágban szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ismeret
  • MBA

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, cégautó
  • Jó munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés, karrier lehetősége

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű, amerikai típusú önéletrajzát motivációs levéllel kiegészítve, az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a SEAWING-004 referenciaszámot.

Helyek Fejér
Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol