www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTÉSI és MARKETING VEZETŐ

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Magyarország egyik vezető üdítőital gyártója 26 éves vállalati múlttal munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatai:

  • részvétel a vállalat értékesítési és marketing stratégiájának kialakításában és implementálásában
  • előrejelzések készítése az értékesítés és a bevételek maximalizálása érdekében
  • FMCG specialista értékesítési csapat továbbfejlesztése, vezetése
  • költséghatékony országos lefedettségű értékesítés megszervezése, irányítása
  • régióvezetők, területi képviselők, partnerek és értékesítési támogató munkatársak napi munkájának irányítása, felügyelete
  • részvétel az új termékek, értéknövelt szolgáltatások kialakításában
  • részvétel a meglévő termékek és értékesítési folyamatok továbbfejlesztésében, optimalizálásában
  • értékesítési célok megvalósítása, a haladás rendszeres visszajelzése az ügyvezetés felé (heti elemzések, riportok készítése)
  • új termékek bevezetése, promóciók, trade marketing akciók kidolgozása és lebonyolítása
  • termékválaszték karbantartása, kialakítása, bővítése a hazai igények tükrében
  • nemzetközi direktívák követése és adoptálása
  • marketing költségek tervezése, felelősség azok hatékony felhasználásáért
  • készletek nyomon követése , a partnerek várható forgalmának és a kihelyezett készletek  helyes arányának kialakítása
  • éves szerződések és kondíciós tárgyalásban és kialakításában való részvétel
  • együttműködés más szervezeti egységekkel
  • piac-és konkurenciaelemzés

Elvárások:

  • főiskolai, egyetemi végzetség, kereskedelem, menedzsment szakon
  • legalább 5 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat (előny FMCG food értékesítés területen szerzett gyakorlat)
  • kiváló értékesítési és tárgyalási és prezentációs készség
  • kitűnő kommunikációs és döntéshozói készség
  • multifunkcionális munkavégzés
  • stratégiai látásmód, innovatív szemlélet
  • tájékozottság az aktuális piaci helyzet tekintetében
  • tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar megye, Debrecen vagy Budapest

Jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német