www.cvonline.hu

Kereskedelmi-, értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 1126 napja lejárt

Importőr-nagykereskedelmi cég

olaszul tárgyalási szinten beszélő, munkatársat keres összetett irodai feladatokra,

Kereskedelmi-, értékesítési asszisztensi

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • készletgazdálkodás, értékesítés, számlázás bonyolítása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • könyvelés előkészítése, banki ügyintézés
  • vezetővel, külföldi partnerekkel való folyamatos együttműködés, kapcsolattartás, tolmácsolás
  • rendezvények megszervezése és azokon való részvétel
  • jelentések elkészítése olasz nyelven

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • olasz nyelvtudás, szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • igényes megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű használat
  • utazási hajlandóság
  • határozott, magabiztos fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nagy- és kiskereskedelmi szférában szerzett több éves tapasztalat
  • saját személygépkocsi használat (költségtérítéssel)
  • az angol nyelv társalgási szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest, Csepel központja

Fényképes, magyar és olasz nyelvű önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz