www.cvonline.hu

Kereskedelmi előadó

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1002085
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Felveszi a vevőktől kapott új megrendeléseket, illetve rögzíti a beérkezett rendeléseket az integrált kereskedelmi rendszerbe.
  • Összeállítja, ellenőrzi, módosítja a Társaság vásárolt üveg-rendeléslistáját, rendelés-visszaigazolásokat küld a vevők részére.
  • Naprakész információkat gyűjt és ismertet meg a piac aktuális helyzetéről.
  • Ellenőrzi a vevők pénzügyi helyzetét, figyelemmel kíséri a fizetési határidőket illetve kezeli a vevőktől érkező reklamációs ügyeket.
  • Rövid- és hosszú távú eladási előrejelzéseket készít, elemez, statisztikákat készít a KSH felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és szerb nyelvtudás
  • Felhasználó szintű informatikai ismeret (MS Office, integrált rendszerek ismerete)

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • További  idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet és munkavégzés
  • Stabil cég, versenyképes juttatások

Munkavégzés helye:

Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya