www.cvonline.hu
Kereskedelmi elemző (rész/teljes munkaidő)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 1075484
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi, prémium építőipari termékeket gyártó partnerünk megbízásából keresünk új kollégát KERESKEDELMI ELEMZŐ pozícióba. A vállalat magyarországi székhelye Budapest központjától kb. 30 km-re, Újhartyánban található.

Az új munkatárs főbb feladatai az alábbiak lesznek:
- Heti és havi riportok készítése
- Komplex Excel táblázatok kezelése, átstrukturálása
- Ajánlatok, projektek, számlák megrendelések elemzése
- Adatgyűjtés nyilvános és belső adatbázisokból
- Telefonos kapcsolattartás az adatszolgáltatókkal
- Havonta beszámoló és prezentáció készítése a felsővezetés számára (magyar és angol nyelven)
- Kapcsolattartás a középvezetőkkel, döntéseik támogatása (ad hoc)

Követelmények
- Felsőfokú gazdasági/matematikai végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!) VAGY legalább 2 év szakmai gyakorlat hasonló munkakörben
- Kiváló Excel ismeret: függvények, pivot tábla (tesztelésre kerül)
- Jó elemező és analitikus készség, logikus gondolkodásmód
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Gyors tanulási készség (CRM rendszer működésének elsajátítása)

Előnyök:
- SQL, Power Point ismeret
- Német nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:
- Biztos hátterű, nemzetközi cég
- Hosszútávú, stabil pozíció
- Sokrétű feladatkör
- Versenyképes juttatási csomag