www.cvonline.hu
Kereskedelmi elemző gyakornok (Referenciaszám: PJ4875)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1075715
lejárt

Újhartyáni partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Kereskedelmi elemző gyakornok

Feladatok:
- Heti és havi riportok készítése
- Adatgyűjtés nyilvános és belső adatbázisokból
- Telefonos kapcsolattartás adatszolgáltatókkal
- Havonta beszámoló és prezentáció készítése a vezetés számára
- Kapcsolattartás a középvezetőkkel

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Heti minimum 20 óra vállalása hétköznapokon
- Excel, Outlook, PowerPoint magabiztos használata
- Rugalmasság, gyors tanulási készség
- B kategóriás jogviszony és saját autó a bejutáshoz (a bejárást támogatják)

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.