www.cvonline.hu

KERESKEDELMI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 620 napja lejárt

Épületgépészeti termékeket forgalmazó nemzetközi kereskedőcég magyarországi üzlethálózatának koordinációjára

munkatársat keres

Új munkatársunk feladatai:

  • Áruházak termékportfóliójának elemzése, vevői igények szerinti változtatása, új termékcsoportok bevezetése
  • Árképzési stratégia kialakítása/változtatása, a termékek profitabilitási mutatóinak elemzése
  • Akciók szervezése, marketingtevékenység koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, közös marketingtervek kidolgozása, kivitelezése
  • Üzletek arculatának javítása

Elvárások:

  • Épületgépészeti területen járatos mérnök, kereskedelmi ismeretekkel
  • Épületgépészeti termékek magyarországi piacának ismerete
  • Legalább 2 év vezetői gyakorlat
  • Dinamikus, proaktív, eredményorientált személyiség
  • Utazási hajlandóság (a munka sok utazással jár)

Előny:

  • Felsőfokú kereskedelmi/marketing szakirányú végzettség
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben
  • Tervezhető és ösztönző jövedelem

Jelentkezési határidő: 2016. február 5.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő