www.cvonline.hu

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó

  • A hirdetés 893 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kiemelt ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati feladatok szakértői szintű ellátása, ügyfélakvirálás vállalati területen;
  • Tárgyalások lebonyolítása; ügyféligények felmérése,
  • hitelkérelmek befogadása, ellenőrzése, adósminősítés, előterjesztések elkészítése (mérleg-, eredménykimutatás-, cash flow-elemzés), szerződések elkészítése, monitoringfeladatok elvégzése;
  • együttműködés a társterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Aktív, proaktív, üzleti szemléletű személyiség;
  • Akvizíciós tevékenységben való jártasság;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség.

Előny:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Jelentkezési határidő: 2014. október 01.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő