www.cvonline.hu

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó - Miskolc

  • A hirdetés 298 napja lejárt

Az OTP Bank

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati feladatok szakértő ellátása
  • Banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • Idõszaki tervkiírások teljesítése
  • Kapcsolattartás a megye vállalkozóival, vállalataival, új ügyfelek akvizíciója
  • Ügyféltárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
  • Ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása. Hitelkérelmek befogadása, ellenõrzése, helyszíni szemle elvégzése, hitel
  • elõterjesztések, szerzõdések elkészítése
  • Monitoring feladatok ellátása

 A munkavégzés helye: OTP Miskolc, Kereskedelmi Banki Centrum

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 2 éves pénzügyi vagy banki gyakorlat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság
  • Felelősségvállalási képesség
  • Terhelhetőség, elemzõ képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési gyakorlat

Előnyt jelent

  • Vállalatfinanszírozási tapasztalat

 A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum
2016.06.05

Referenciakód
EKM-160523-03

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő