www.cvonline.hu

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó - Eger

  • A hirdetés 481 napja lejárt

Az OTP Bank

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati feladatok szakértő ellátása.
  • Banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése.
  • Időszaki tervkiírások teljesítése.
  • Kapcsolattartás a megye vállalkozóival, vállalataival, új ügyfelek akvizíciója.
  • Ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása.
  • Hitelkérelmek befogadása, ellenőrzése, helyszíni szemle elvégzése.
  • Részvétel a hiteltárgyalásokban, hitel előterjesztések, szerződések elkészítése.
  • Monitoring feladatok ellátása.

A munkavégzés helye: OTP Eger, Kereskedelmi Banki Centrum

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 2 éves pénzügyi vagy banki gyakorlatot
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság
  • Felelősségvállalási képesség
  • Terhelhetõség, elemzõ képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Vállalatfinanszírozási tapasztalat

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum

2016.01.31

Referenciakód

EKM-160113-03

Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol