www.cvonline.hu

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 1175 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati feladatok szakértő ellátása.
  • Banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése.
  • Időszaki tervkiírások teljesítése.
  • Kapcsolattartás a kereskedelmi banki ügyfelekkel, akvizíció.
  • Ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása.
  • Hitelkérelmek befogadása, ellenõrzése, helyszíni szemle elvégzése.
  • Részvétel a hiteltárgyalásokban, előterjesztések, szerződések elkészítése.
  • Monitoring feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: OTP Salgótarjáni Fiók, Kereskedelmi Banki Centrum

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság
  • Felelősségvállalási képesség
  • Terhelhetőség, elemzõ képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

Vállalatfinanszírozási gyakorlat

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Helyek Nógrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő