www.cvonline.hu

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati munkatárs- Békéscsaba

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Az OTP Bank békéscsabai fiókja

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati és hitelezési tevékenységhez kapcsolódó feladatok
  • Kapcsolattartás közép- és nagyvállalati ügyfelekkel
  • Új ügyfelek akvizíciója
  • Ügyféllátogatások és tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása
  • Finanszírozási tanácsadás
  • Hitelügyeltekkel kapcsolatos előterjesztések döntésre történő előkészítése
  • Banki, bankcsoporti termékértékesítés

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Elvárások:

  • Felsőfokú – pénzügyi/gazdasági – végzettség
  • Elemzési-pénzügyi-számviteli tapasztalat
  • Termékértékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Word, Excel, Powerpoint felhasználói szintű ismerete
  • Mobilitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson az alábbi linkre (a link Internet Explorer böngészővel tekinthető meg).

Helyek Békés
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol