www.cvonline.hu

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati manager

  • A hirdetés 485 napja lejárt

Az OTP Bank

kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati manager

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Közép- és nagyvállalati körben (szegmens 500MFt árbevétel felett) ügyfélkapcsolati tevékenység szakmai koordinálása,
  • szakértői támogatása;
  • Ügyfélakvizíciós tervek készítése, ügyfélakvirálás;
  • Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel, a hálózati és központi területekkel;
  • Értékajánlatok készítésének ellenõrzése, valamint elõterjesztések szakmai véleményezése;
  • Szerződéskötések és hitelfolyósítások ellenõrzése;
  • Szakterületi fejlesztésekben való aktív részvétel;
  • Döntéselõkészítési anyagok elõkészítése;
  • Senior munkatársak mentorálása.

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Államilag elismert nyelvvizsga;
  • Közép és nagyvállalati szegmensben szerzett min. 5 éves tapasztalat.
  • Szükséges képességek:
  • Határozott, dinamikus egyéniség;
  • Nagyfokú munkabírás, kitartás;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Teljesítményorientáltság.

Előnyt jelent

  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet;
  • Jó csapat, nyitott és összetartó kollégák;
  • A teljesítményt elismerő, támogató vezetõség;
  • Versenyképes jövedelem.

Záró dátum
2015.09.07

Referenciakód
KBC MANAGER

www.otpbank.hu

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő