www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens/gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 912993

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Stabil hátterű, nagy múltra visszatekintő csongrádi partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • kereskedelmi osztály munkájában való aktív részvétel,
  • az osztály mindennapi feladatainak támogatása,
  • projektekben való aktív részvét,
  • adminisztratív feladatok ellátása,
  • munkavégzés közben aktív nyelvhasználat,
Elvárások:
  • aktív kereskedelmi/marketing/logisztikai nappali tagozatos, felsőfokú tanulmányok folytatása,
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • önállóság, terhelhetőség, precizitás,
  • MS Office programcsomag ismerete.
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója kínál:
  • kiváló munkakörülmények,
  • felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • stabil céges háttér,
  • 3 hónapos intenzív gyakorlati idő,
  • a gyakorlati idő alatti lakhatás biztosítása.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Csongrád
  • Munkaidő:
  • Napi 8 óra
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.