www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Orvosi műszereket és egészségügyi oktatási eszközöket forgalmazó cég keres kereskedelmi igazgató mellé

munkatársat.

Feladatok:

  • kereskedelmi igazgató munkájának segítése,
  • tenderek előkészítése, megírása, ezzel kapcsolatos utólagos munkák lebonyolítása,
  • értékesítői csapat munkájának segítése
  • érdeklődő ügyfelek tájékoztatása, árajánlatok készítése,
  • külföldi és magyar gyártó cégekkel való egyeztetés,
  • cégarculathoz kapcsolódó előkészítő feladatok,
  • kiállítási megjelenés, marketing anyagok előkészítése, körlevélírás, postázás,
  • katalógusok, honlap tartalmának frissítése,
  • szakmai bemutatók, kiállítások előtti egyeztetések,
  • szállásfoglalás, utazásszervezés.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • logikus gondolkodás, rendszerező képesség, alaposság,
  • jó stressz tűrő képesség
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (szóban és írásban),
  • számítógépes felhasználó készségszintű ismeretek (Word, Excel, Outlook Express).

Előnyt jelent:

  • adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat,
  • egészségügyi érdeklődés, egészségügyben szerzett tapasztalat
  • jogosítvány.

Háttér:

  • jó hangulatú munkahely,
  • munkahelyi képzések,

Amennyiben szeretne családias légkörben, színvonalas munkahelyen dolgozni, várjuk jelentkezését! Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát címünkre a fizetési igény és a hivatkozási szám feltüntetésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol