www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 466 napja lejárt

Magyar tulajdonú, gépalkatrészek értékesítésével foglalkozó debreceni cég keres hosszú távra

kereskedelmi asszisztenst.

Főbb feladatok:

  • Árajánlatok, megrendelések készítése magyar és angol nyelven.
  • Kapcsolattartás külföldi és hazai partnerekkel.
  • Külföldi, belföldi fuvarok szervezése, nyomon követése.
  • Angol nyelvű műszaki dokumentácók fordítása.
  • Nyilvántartások kezelése.
  • Pénzügyi feladatok ellátása (számlázás, banki utalás).

Feltételek, elvárások:

  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat.
  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség.
  • Magas fokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Önálló, pontos, igényes és felelősségteljes munkavégzés.
  • Megbízhatóság, lojalitás, terhelhetőség, rugalmasság.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és a végzettségét, nyelvtudást igazoló dokumentumok másolatát az alábbi email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő