www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 663 napja lejárt

Meghatározó szerepet betöltő hazai kereskedelmi középvállalat

munkatársat keres az alábbi feltételekkel

FELADATOK

  • Területi képviselők adminisztratív támogatása
  • Értékesítési vezető munkájának támogatása
  • A kereskedelmi osztály adminisztratív feladatainak ellátása
  • Táblázatok, kimutatások készítése, rendszeres vezetése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, és a munkatársakkal
  • Dokumentumok kezelése, szerződések nyilvántartása, iratkezelés
  • Általános asszisztencia

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, gazdasági diploma előnyt jelent)
  • legalább két év hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • kiváló Word, Excel, Power Point gyakorlati tudás
  • vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • jó kommunikációs készség
  • nagy teherbíró képesség, stressz tűrő képesség, rugalmasság
  • képesség több munkafolyamat egyidejű koordinálására, nyomon követésére
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

 AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő