www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Abroncs Kereskedőház Kft

a közép-európai régió meghatározó szereplője az abroncs kereskedelem területén. Tevékenységünk fejlesztéséhez most

román nyelven beszélő

kereskedelmi asszisztenst

keresünk budapesti, XI. kerületi munkahelyre.

Feladatok:

  • Call-Center hívások fogadása-indítása
  • Pro-aktív kapcsolattartás meglévő Partnerekkel
  • Az értékesítési célok megvalósításának támogatása
  • Új Partnerek felkutatása, tevékenységünk promótálása
  • Részvétel a belföldi értékesítés támogatásában

Elvárások:

  • A román nyelv anyanyelvi, tárgyalási szintű aktív ismerete (alapkövetelmény!)
  • Kereskedelmi asszisztensi, kereskedelmi tapasztalat
  • Jó kommunikációs, probléma megoldó képesség
  • Telefonos ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Csapatban és önállóan történő megbízható, pontos munkavégzés

Előny:

  • A német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Gumiabroncs piac ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő és piac-meghatározó biztos háttér
  • Fiatal értékesítési csapat
  • Jó közlekedésnél elhelyezkedő munkahely (Budán)
  • Karrier lehetőség
  • Versenyképes jövedelem