www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 621 napja lejárt

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft.

részmunkaidős Kereskedelmi asszisztens (4 órás)

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Értékesítő mérnök napi munkájának adminisztratív támogatása
  • Árajánlatok, kalkulációk készítése magyar és angol nyelven
  • Bejövő megrendelések dokumentációja a vállalatirányatási rendszerben (QAD, MFG)
  • Visszaigazolások készítése az ügyfelek felé
  • Kiszállítás, csomagfeladás ügyintézése
  • Telefonhívások kezelése, levelezések bonyolítása
  • Iktatás, új ügyfelek rögzítése, adminisztráció

Elvárások:

  • Műszaki szemlélet (ipari elektromos csatlakozók)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Irodai feladatokban szerzett gyakorlat
  • Office programok készségszintű ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Műszaki területen (esetleg elektronikai iparágban) szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Változatos munka, fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely, későbbiekben (kb. 1 év) 8 órás munkalehetőség

  • e-mail: lásd alább
  • telefonon: +36-1-421-4714