www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 759 napja lejárt

Multinacionális hátterű, folyamatosan fejlődő partnerünk orvostechnikai műszerek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Vevőszolgálattal foglalkozó csapatába keres új munkatársat

munkakörbe.

Ha szereted a folyamatos pörgés, emberközpontúnak tartod magad és szívesen vennél részt az értékesítési folyamatokban az első lépéstől az utolsóig, ez a pozíció biztos érdekelni fog.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás (vevői megrendelések felvétele; felmerülő problémák és reklamációk kezelése; vevők és igényeik képviselete cégen belül)
  • Számlák, szállító levelek vezetése az ügyviteli rendszerben
  • Szállítókkal való folyamatos kapcsolattartás (szállítással, logisztikával kapcsolatos kérdések megválaszolása)
  • Dokumentáció, adminisztratív feladatok elvégzése
  • Folyamatos kommunikáció a bankkal, fizetéssel, számlákkal kapcsolatban

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen (kereskedelem/logisztika/ügyfélszolgálat) szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Asszertív kommunikációs képesség (akár idegen nyelvű környezetben is)
  • Kiváló problémamegoldó és döntéshozó képesség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel és kezdeményező képesség
  • Szoros határidők pontos betartása

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapatban zajló munka
  • A folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása
  • Versenyképes fizetési csomag

Lokáció: Budapest

Kontakt:

Haller Krisztina

E-mail cím megjelenítése

+361/88-33-511

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő