www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 513 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

kereskedelmi asszisztens

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok

  • Integrált vállaltirányítási rendszerben való munkavégzés (IFS)
  • partnerek kezelése
  • oktatás szervezése
  • ajánlatkérések, megrendelések feldolgozása
  • megkeresések, ajánlatok megválaszolása
  • rendelések rögzítése, ellenőrzése, utánkövetése
  • megrendelések visszaigazolása, rajzok megküldése
  • partnerek tájékoztatása, akciók kihirdetése
  • értékesítést végző munkatársak munkájának támogatása

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • kereskedelmi végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló stressz tűrő képesség

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • céges telefon
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, fiatalos környezet
  • bónusz

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció és bérigénye megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése" target="_blank">www.wellis.hu

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő