www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 882 napja lejárt

Cégünk több mint 20 éve munkaerő kiválasztással, szervezéssel foglalkozik.

Országosan 5 irodánkban azon fáradozunk kollegáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL.

További lehetőségeink: Link megjelenítése

Műanyag termékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • rendelések fogadása, visszaigazolás, számlázás;
  • kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációkezelés;
  • meglévő, vidéki vevők telefonon történő megkeresése a vidéki körfuvarok minél hatékonyabb kihasználása érdekében;
  • központi e-mail címre beeső megkeresések fogadása, feldolgozása;
  • központi telefonszámra beeső megkeresések fogadása, feldolgozása.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • legalább 3 éves kereskedelemi asszisztenciai/ügyfélkapcsolati tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • kiváló problémamegoldó képesség;
  • nyitott, csapatban dolgozni tudó és akaró személy;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság.

Előny:

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • jó hangulatú, családias munkakörnyezet.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;
  • munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8- 17:45, pénteken: 8 – 15:30-ig;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon a "Jelentkezés" gombra kattintva, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és a megjegyzés rovatba bérigényét(!).

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő