www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 835 napja lejárt

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

munkatársat keresünk budapesti munkavégzéssel.

Cégünk Magyarország vezető használt irodatechnikai berendezések forgalmazója. Több mint 10 éves múlttal rendelkezünk a hazai irodatechnikai piacon, amely idő alatt cégünk minden tekintetben dinamikusan fejlődött. A gördülékenyebb munka és partnereink hatékony kiszolgálása érdekében kereskedelmi asszisztenst keresünk értékesítőink mellé.

Feladatok:

  • kereskedelmi vezető és az értékesítők munkájának adminisztratív támogatása,
  • partnereinkkel való napi kapcsolattartás,
  • a termékkör és a piac naprakész ismerete,
  • árajánlatok előkészítése,
  • kereskedelmi táblák kezelése,
  • társosztályokkal való folyamatos együttműködés,
  • riportok, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációkészség,
  • kereskedelem területén szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • magas szintű számítógépes ismeretek, Excel magabiztos használata,
  • jogosítvány, vezetési gyakorlat előnyt jelent,
  • angol nyelvtudás előnyt jelent,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • egyedi szakmai környezet,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • piaci ismeretek megszerzése,
  • szakmai fejlődési, és előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő