www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 936204
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy kozmetikai szerekkel foglalkozó multinacionális vállalat részére keresünk kereskedelmi asszisztens pozícióba munkavállalót!

Feladatok:

  • A felsővezetőket adminisztratív feladataikban támogatja, szorosan együttműködik a vezetői vagy igazgatósági munkatársakkal. Titkári és adminisztratív feladatokkal segíti a vezetőket, hogy a lehető legjobban kihasználhassák az idejüket
  • Támogatást ad a mindennapi teendőkben, aktív részvétel az adott osztályok rutin feladataiban.
  • Felelős a végrehajtás és a különböző üzleti folyamatok és tranzakciók működésének hatékony támogatásáért.
  • Részvétel bármilyen esetleges általános üzleti támogatásban az adott egységekben.
  • Értekezleteken való részvétel, emlékeztetők készítése, utánkövetés
  • A Menedzsment kalendárjának megszervezése (értekezletek, üzleti utak, stb. )
  • Az utazások és találkozók megszervezése, a logisztikától, a különböző kitöltendő űrlapokon át, a vízumokig, stb.
  • A vezetőség fővédnöksége alatt álló speciális rendezvények és találkozók szervezésében való közreműködés.
  • Az asszisztensi csapat tagjaként helyettesítés nyújtása más üzleti funkciók részére
  • Jelenlét rögzítése a NexOn Time programban
  • Nyomonkövetés és támogatás nyújtása a pénzügyi rendszerekben (Covus, Concur)
  • A vezetők támogatása a szükséges szerződésekben, megrendelésekben, és jóváhagyási folyamatokban
  • Egyéb, a menedzsment által meghatározott adminisztratív feladat

Elvárások:

  • Főiskolai diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás, mind szóban, mind írásban
  • Erős számítógépes ismeretek
  • 2-3 év hasonló posízióban eltöltött tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Szervezési és tervezési képesség
  • Precizitás és pontosság
  • Kezdeményezőkészség, és megbízhatóság
  • Magas stressztűrő-képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Képesség nyomás alatt dolgozni, és több munkafolyamat egyidejű vitelére
  • Extrovertált, proaktív, rugalmas személyisdég
  • Empatikus, nyugodt, derűs, diszkrét információt bizalmasan kezeli

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése