www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Magyar tulajdonú, jövedéki termékek beszerzésével és értékesítésével foglalkozó cég, teljes állású, kereskedelmi asszisztens pozícióra keres munkatársat.

Feladatok:

  • A kereskedelmi munkát segítő tevékenységek elvégzése
    (nyilvántartások vezetése, forgalmi kimutatások készítése, szerződések karbantartása, piaci aktivitások rögzítése, tárgyalások előkészítése, stb.),
  • Kapcsolattartás partnerekkel,
  • Kisebb rendezvények előkészítése,
  • Promóciók szervezése,
  • Napi, heti, havi riportok készítése.

Elvárások:

  • középfokú végezettség,
  • angol kommunikáció szintű ismerete szóban és írásban egyaránt,
  • Excel, Word, Outlook felhasználói szintű ismerete,
  • precíz, nyitott személyiség.

Előny:

  • német nyelvismeret,
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem.

Magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő