www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 616 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület, Népliget

Feladatok:
  • Kereskedői csoport támogatása
  • Üzletkötői ajánlatadás előkészítése
  • Megrendelési folyamatok koordinálása
  • Rendszeres adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Microsoft Office programcsalád magabiztos ismerete
  • Precíz adminisztratív munkavégzés, feladat- és megoldás központú gondolkodás
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
Előnyök:
  • Adminisztratív és/vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • További idegen nyelvek ismerete
  • Nyitottság az önálló üzletkötői munka irányába történő fejlődés kapcsán
Amit partnerünk kínál:
  • Kedvező juttatási csomag
  • Dinamikus és fiatalos csapat
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő