www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 974 napja lejárt

Háztartási cikkek importálásával és nagykereskedelmével foglalkozó cégünk keres kis létszámú irodájába fiatal, magára, környezetére és munkájára is igényes

kereskedelmi asszisztenst.

Feladatok:

  • Külföldi és hazai partnerekkel való kapcsolattartás,
  • ajánlatok készítése, számlázás,
  • napi adminisztrációs teendők elvégzése,
  • banki műveletek-utalások,
  • készlet nyilvántartás,
  • szerződések előkészítése.

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • 2-3 éves valós szakmai tapasztalat,
  • pontosság, önállóság,
  • jó probléma megoldó készség,
  • számítógép rutinszerű használata.

Előny:

  • irodai környezetben, szállítmányozási vagy logisztikai cégnél eltöltött idő,
  • könyvelési feladatokban való jártasság,
  • weboldal szerkesztésben-feltöltésben való gyakorlat,
  • áruházlánci tapasztalat,
  • elhivatottság az asszisztensi munka iránt.

Amit kínálunk:

  • Budapest XI. kerületi kellemes hangulatú modern iroda,
  • versenyképes jövedelem,
  • hosszútávú szerződés.

Jelentkezés: Aktuális fényképpel, nettó fizetési igénnyel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol