www.cvonline.hu
Kereskedelmi asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.04.
Jelentkezési határidő: 2015.03.05.
Hirdetés azonosító: 911238
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A világ egyik vezető gyógyszervállalata keres csapatába egy új kollégát

Kereskedelmi asszisztens pozícióba.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
- Nagykereskedői elszámolások készítése
- Patikai, illetve nagykereskedői reklamációk kezelése
- Vámkezeléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Gyógyszer kiszállítással kapcsolatos koordináció
- Napi szintű kapcsolattartás a raktárral
- Importtal és belföldi kiszállítással kapcsolatos adminisztratív tevékenységek

Követelmények
A sikeres pályázó a következőkkel jellemezhető:
- Felsőfokú végzettség, logisztikai vagy kereskedelmi vonalon
- 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
- Magas szintű Excel ismeretek, függvények magabiztos használata (tesztelésre kerül!)
- SAP felhasználói szintű ismerete
- Aktív középfokú angol nyelvtudás
- Rugalmas, dinamikus személyiség