www.cvonline.hu

Kereskedelmi Asszisztens

  • A hirdetés 955 napja lejárt

A

Nádor Rendszerház Kft.

munkatársat keres.

Feladatok:

  • értékesítő kollégák munkájának teljeskörű támogatása
  • ajánlatok, pályázati anyagok elkészítése rövid határidőre
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és szállítókkal
  • rendelések, megnyert pályázatok feldolgozása, nyomon követése, teljesítése
  • vállalatirányítási és CRM rendszer kezelése
  • egyéb adminisztrációs és asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • minimum 2 éves informatikai területen hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • hardver és szoftver ismeretek
  • angol nyelv középszintű ismerete – szóban és írásban egyaránt
  • MS Office magas szintű felhasználói ismerete (profi Excel tudás)
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • jó problémamegoldó képesség
  • projekt szemlélet, feladatok párhuzamos elvégzésének képessége
  • pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • nagyfokú munkabírás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a fizetés igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol