www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 898576

Forgógép üzletág kereskedelmi tevékenységének támogatására keresünk marketing területre diákmunkatársat

Feladatok:
  • ajánlatok kezelése: adatbázis vezetése, karbantartása, ajánlati jelentések összeállítása
  • rendelések nyilvántartása, karbantartása, rendelési jelentések összeállítása
  • szerződéskötés támogatása: szerződések nyilvántartása, karbantartása, szerződési jelentések összeállítása, szerződés előkészítés támogatása
  • társterületekkel való együttműködés támogatása: számítási iroda, tervezés, beszerzés, gyártás; szállításkoordináció támogatása, számlázás támogatása
  • külföldön tevékenykedő értékesítők támogatása: folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az ügynökökkel, árajánlatok elkészítése
  • fordítások; részvétel a marketinganyagok kidolgozásában, frissítésében; értékesítők adminisztratív munkájának támogatása; kiállításokon való részvétel előkészítése, szervezése; ügyféladatbázis kialakításában való részvétel
Elvárások:
  • aktív nappali hallgatói jogviszony
  • tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • kitűnő együttműködési és kommunikációs készség
Előny:
  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • egyéb nyelvismeret előny
Amit kínálunk:
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen CG-KER