www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 886644
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy budapesti telephellyel rendelkező, elektronikai termékek kereskedelmével foglalkozó cég részére keresünk munkatársat kereskedelmi asszisztens pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Telefonok kezelése
  • Ajánlat/szerződés állományának kezelése
  • Rendezvények szervezése
  • Számlázás
  • Egyéb irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Nemzetközi csapatmunka
  • B kategóriás jogosítvány
  • SCALA vagy egyéb vállalati informatikai rendszerismeret
  • Következetesség, megbízhatóság, önállóság, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • BKV bérlet és Erzsébet-utalvány próbaidő után
  • Nemzetközi környezet

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz feltöltésével. Kérem, az önéletrajzban feltétlenüljelölje meg a releváns referenciát!