www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 766 napja lejárt

Magyar tulajdonú, a nemzetközi piacon is jelenlévő cég, Budapest X. kerületi telephelyére,

azonnali munkakezdéssel

kereskedelmi asszisztens munkakörbe

munkatársat keres.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kiváló kommunikációs és szervezőképesség
  • önálló, gyors munkavégzés
  • adminisztrátori pozícióban megszerzett gyakorlat

Feladatok:

  • beszállítások és értékesítések adatainak áruforgalmi adatbázisban történő rögzítése
  • hatóságok felé történő kötelező adatszolgáltatások teljes körű lebonyolítása
  • adategyeztetés és kapcsolattartás a partnerekkel, kereskedelmi kollégákkal
  • beszállítói számlák utalásra történő jóváhagyása

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem

Jelentkezéseket (fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő