www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

Kerti gépeket gyártó és forgalmazó cég budapesti, XII. kerületi irodájába felvételre keres kereskedelmi asszisztenst.

Feladata:

  • A meglévő export tevékenységekkel kapcsolatos folyamatok teljes körű lebonyolítása
  • Kereskedelmi partnerek bővítésében való részvétel
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A külföldi utazásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Belföldi ügyintézés
  • Kimenő számlák előkészítése
  • Kereskedelmi ajánlatok visszaigazolásának készítése
  • A számítógépes rendszerünk kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Hatékony és gyors munkavégzés

Előnyt jelent: hasonló területen szerzett tapasztalat

A jelentkezéseket fényképpel ellátott önéletrajzzal az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér