www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Találd meg az utad az Oney-nál!

Csatlakozz egy úttörő, innovatív és virágzó vállalathoz!

Francia tulajdonú multinacionális pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata keres

munkatársat 40 órás  teljes munkaidőben

Feladatok:

  • Adminisztratív támogatás a kereskedelmi vezetőnek és csapatának
  • Kereskedelmi tevékenység, akciók, promóciók adatainak és eredményeinek naprakész követése, táblázatok frissítése
  • Kereskedelmi adatok összegyűjtése, rendszerezése, riportok és prezentációk elkészítése
  • Aktív együttműködés a vállalat társosztályaival (marketing, pénzügy, jog, HR, IT, stb)
  • Állandó kapcsolattartás a kereskedelmi csapattal
  • Aktív részvétel a kereskedelmi értekezleteken

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági-, kereskedelmi- vagy pénzügyi szakirányon
  • Alapos jártasság az  MS Office alkalmazások terén (MS Word, Excel, PowerPoint)különös tekintettel az excel alkalmazásra
  • Minimum középfokú angol vagy francia nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Precizitás, pontosság,
  • Proaktivitás, gyorsaság

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer
  • Dinamikus multinacionális munkakörnyezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Vállalat szakértőinek támogatása

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd angol és magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs leveled fizetési igény megjelölésével együtt az alábbi e-mail címre a pozícióra történő hivatkozással!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol