www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 826 napja lejárt

A 20 éve sikeresen működő nyíregyházi SZŐNYEGSZALON áruházba

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

munkatársat keresünk.

FŐBB FELADATOK:

  • Vevői rendelések fogadása, feldolgozása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és az értékesítőkkel
  • Reklamációk kezelése
  • Értékesítők munkájának támogatása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Legyen szakirányú iskolai végzettséged
  • Beszélj angolul vagy németül
  • Kezeld jól a számítógépet és a fontos szoftvereket
  • Legyél kezdeményező, gondolkodj kreatívan
  • Akarj és tudj dolgozni a saját és céged sikereiért
  • Légy nyitott és barátságos mindenkivel

Jelentkezésed és fényképes önéletrajzod elérhetőségeiddel e-mailben küldd a megadott címre – a tárgy mezőbe írd: „KERESKEDELMI ASSZISZTENS”.

A jelentkezőket október 22-ig értesítjük.
További részletek: Link megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Külkereskedelmi asszisztens

Work Force Kft.

Multinacionális FMCG területén tevékenykedő par...
Magyarország

Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...

Értékesítő IX.kerület